Nimbus Frame

Opis:
Model Nimbus Frame dostępny jest w formacie 4:3 i 16:9 z powierzchnią White Glass, Holo Glass.

Właściwości:
White Glass 120°, 1,4; grubość 3,0 mm
powierzchnia uniwersalna do projekcji przedniej do zastosowania z różnymi urządzeniami projekcyjnymi w warunkach kontrolowanego oświetlenia, szeroki kąt oglądalności, doskonały jednolity kolorowy lub czarno-biały obraz, konserwacja za pomocą wody z mydłem lub delikatnych detergentów, doskonała jakość obrazu przy szerokim kącie oglądalności, 1-warstwowe PVC.

Holo Glass- 180 °, 4,0;grubość 3,0 mm
pecjalistyczna powierzchnia do tylnej projekcji o wysokim współczynniku odbicia oraz wysokim kontraście obrazu, transparentna, doskonała w przypadku potrzeby widoczności przedmiotów znajdujących się za ekranem np. witryny sklepowe itp., szczególnie polecana przy sygnale video, do zastosowania z projektorami multimedialnymi, konserwacja za pomocą wody z mydłem lub delikatnych detergentów, doskonała jakość obrazu przy umiarkowanym kącie oglądalności, 1-warstwowe PVC.

Gray Glass D - 80 °, 4,0;grubość 3,0 mm
specjalistyczna powierzchnia do tylnej projekcji o wysokim współczynniku odbicia oraz wysokim kontraście obrazu, dwustronnie matowa co zapobiega odbijaniu się światła zewnętrznego, szczególnie polecana przy sygnale video, do zastosowania z projektorami multimedialnymi, konserwacja za pomocą wody z mydłem lub delikatnych detergentów, doskonała jakość obrazu przy szerokim kącie oglądalności, 1-warstwowe PVC.

Gray Glass HC- 180 °, 1,6;grubość 3,0 mm
specjalistyczna powierzchnia do tylnej projekcji o wysokim współczynniku odbicia oraz wzmocnionym kontraście obrazu, dwustronnie matowa co zapobiega odbijaniu się światła zewnętrznego, szczególnie polecana przy sygnale video, do zastosowania z projektorami multimedialnymi w trudnych warunkach oświetleniowych, także do użytku zewnętrznego, konserwacja za pomocą wody z mydłem lub delikatnych detergentów, doskonała jakość obrazu przy szerokim kącie oglądalności, 1-warstwowe PVC.

Cennik:
Pobierz
Nimbus Frame
Nimbus Frame
ZAPRASZAMY DO NEGOCJACJI CEN *** ZAPRASZAMY DO NEGOCJACJI CEN *** ZAPRASZAMY DO NEGOCJACJI CEN ***
produkt miesiąca

opis: Tablice o wymiarze 100/150 oraz 100/170.

właściwości: nowoczesne wzornictwo ram, produkt idealny do: szkół, biur, urzędów.

cena: 500zł (cena netto).

Classic
Kategoria: Ekrany ręczne
Opis: Ekran ręcznie rozwijany w kasecie stalowej o przekroju wielokąta, malowanej na kolor biały. Mocowanie zależne do ściany lub sufitu. Kaseta ekranu zakończona jest boczkami z PVC.Model Classic posiada blokadę zwijania.
szczegóły
Classic
Cirrus X Crank
Kategoria: Ekrany ręczne
Opis: Ekran ręcznie rozwijany za pomocą korby w nowej atrakcyjnej kasecie aluminiowej , malowanej na kolor biały.Możliwe kolorystyczne akcenty w obudowie, na elementach bocznych oraz w listwie obciążającej.
szczegóły
Cirrus X Crank
Big Mot
Kategoria: Ekrany elektryczne
Opis: Ekran w kasecie metalowej o przekroju prostokątnym, prosty w instalacji. Możliwość regulacji położenia punktów krańcowych zwijania/rozwijania. Łatwa integracja z zewnętrznymi systemami sterującymi.
szczegóły
Big Mot
Copyright © 2009 Avivision